У Македонії погрожують розправою депутатам, що підтримують перейменування країни

Четвер, 11 жовтня 2018, 13:34

МВС Македонії почало розслідування через погрози, які отримують опозиційні депутати, схильні підтримати угоду з Грецією про зміну назви.

Про це повідомляє Balkan Insight.

"Ніхто у Македонії не має права погрожувати іншим громадянам та депутатам. Вони повинні мати змогу здійснювати свій конституційний обов’язок представляти інтереси громадян та приймати рішення самостійно і вільно", - сказав міністр внутрішніх справ Македонії Олівер Спасовський.

Він розповів, що депутати отримують погрози, в тому числі і погрози розправи, у приватних повідомленнях в соцмережах, і запевнив, що МВС зробить все можливе, щоб припинити ці погрози і перешкоджання законодавчій роботі.

Жоден з депутатів опозиційної партії VMRO DPMNE публічно не повідомляв про погрози, однак джерела в партії стверджують, що на власні очі бачили подібні повідомлення з погрозами.

"В SMS погрожують не тільки депутатам, а й членам їхніх родин. Їх надсилають з невідомих номерів, тому важко здогадатися, хто за цим усім стоїть", - розповіло джерело в партії.

За його словами, в основному погрожують депутатам, яких підозрюють у тому, що вони схильні піти проти лінії партії і підтримати угоду з Грецією про перейменування Македонії.

Як повідомлялося, комітет парламенту Македонії з конституційних питань почав обговорення конституційних поправок, необхідних для зміни назви країни в рамках угоди з Грецією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua