Віце-президент парламенту Швейцарії постраждала через вибух батареї ноутбука

Четвер, 11 жовтня 2018, 20:14

Віце-президент Національної ради Швейцарії (нижняя палата парламенту) Марина Кароббіо постраждала через вибух батареї свого робочого ноутбука.

Про це повідомляє The Local.

Інцидент стався раніше минулого тижня, але відомо про нього стало лише тепер. Кароббіо звернулася за медичною допомогою, отримавши достатньо значні травми.

Повідомляється, що через несправність вибухнула батарея у ноутбуці Hewlett-Packard, модель Zbook. Гаджет був наданий у робоче користування урядом Швейцарії.

Також відзначається, що інцидент стався за кілька тижнів до того, як швейцарський парламент має оголосити тендер на постачання нових ноутбуків.

Пристрій відправили на дослідження експертам. Залежно від результатів досліджень, будуть надані додаткові рекомендації щодо використання пристроїв.

Швейцарські чиновники раніше вже скаржилися на проблеми з акумулятором Zbook. Президент Національної ради Домінік де Буман, як повідомляється, вимушений був замінити батарею, оскільки вона перегрілася до точки плавлення.

Голова швейцарського підрозділу Hewlett-Packard Адріан Мюллер заявив, що інцидент із Кароббіо - перший такий випадок, коли батарея вибухнула і завдала травм користувачу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua