В Афганістані в результаті нападу поранений генерал армії США

Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:31

Генерал армії США опинився серед поранених в результаті нападу угруповання "Талібан" у зоні підвищеної безпеки в провінції Кандагар минулого тижня.

Про це повідомляє AFP.

Бригадний генерал Джеффрі Смайлі, відповідальний за військову дорадчу місію НАТО в Афганістані, постраждав від вогнепального поранення під час атаки у четвер.

Стрілець, одягнений в афганську військову форму, відкрив вогонь по групі високопосадовців, серед яких також був один із командувачів сил США та НАТО в Афганістані генерал Скотт Міллер та один із керівників афганської поліції генерал Абдул Разік.

Разік загинув в результаті нападу разом з начальником розвідки провінції Кандагар та афганським журналістом.

Полковник Девід Батлер, представник американських сил в Афганістані, спочатку підтвердив у Twitter, що поранення отримали троє людей: один американський службовець, один громадянин США та підрядник коаліції.

Пізніше, у твітах, де обговорювалися повідомлення американських ЗМІ, які називали прізвище Смайлі, він підтвердив, що генерал отримав поранення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.