Британія не здатна збудувати прикордонну інфраструктуру на випадок хаотичного Brexit

Середа, 24 жовтня 2018, 11:48

У Великій Британії неможливо побудувати необхідну інфраструктуру на кордонах до березня 2019 року на випадок виходу країни з ЄС без угоди.

Про це йдеться в звіті британського Національного аудиторського бюро (NAO), повідомляє Politico.

"Без необхідної інфраструктури митниця, прикордонні війська та інші, можливо, не зможуть повністю забезпечити дотримання режимів на кордоні в перший день", - йдеться в звіті NAO.

Відзначається, що слабкість прикордонної інфраструктури може бути використана організованою злочинністю.

Станом на минулий місяць, 11 з 12 великих проектів по заміні або зміні ключових прикордонних систем "були схильні до ризику не завершитися вчасно".

Аудитори дійшли висновку, що "найскладніші питання, пов'язані з кордоном в разі виходу Британії з ЄС без угоди, ще належить вирішити".

У доповіді наголошується, що навіть якщо уряд Британії укладе угоду з ЄС і отримає перехідний період до грудня 2020 року, влада все одно повинна буде провести "значну роботу" з розробки та впровадження будь-яких нових угод.

"Незалежно від результатів переговорів, люди і підприємства будуть відчувати вплив неоптимального кордону", - відзначили в NAO.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.