МЗС РФ: Захід придумав "тему Азову", щоб критикувати Росію

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 08:50

МЗС Росії вважає ухвалену напередодні резолюцію Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі пропагандистською, а саму тему - надуманою країнами Заходу задля критики Росії.

Про це на брифінгу в четвер заявила речниця МЗС РФ Марія Захарова, повідомляє сайт відомства.

Захарова назвала резолюцію "черговою пропагандистською картою", яка не ґрунтується на фактах.

"Якщо подивитися заяву американських представників, європейських представників - зараз вже дійшло до європарламентарів, вони всі ідентичні і не ґрунтуються на якійсь фактологічній базі. Вони є прикладом політичної пропаганди.

Очевидно, більше критикувати Російську Федерацію щодо проблематики Мінських домовленостей і їх невиконання нашою країною просто вже неможливо в силу абсурдності цієї тези… Потрібна нова свіжа тема - вона була придумана", - сказала Захарова.

Європейський парламент 25 жовтня схвалив резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі. Документ закликає держави-члени ЄС чітко заявити, що цілеспрямовані санкції проти Росії будуть посилені у разі подальшої ескалації конфлікту в Азовському морі.

Також у резолюції є пункт про створення посади спеціального представника Європейського Союзу щодо Криму і Донбасу, який працюватиме і навколо ситуації в Азовському морі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?