РФ продовжить свої дії на Азові, якщо Україна не вимагатиме поваги – Ходжес

Четвер, 25 жовтня 2018, 15:04

Україна повинна твердо відстоювати свої національні інтереси в Азовському морі, інакше Росія продовжить порушення міжнародного законодавства в цьому регіоні.

Про це заявив колишній командувач військами США в Європі генерал Бен Ходжес під час виступу на Львівському безпековому форумі.

"Росія вже показала, що не має поваги до українського суверенітету і територіальної цілісності, і якщо Україна не вимагатиме поваги до своєї присутності в Азовському морі, я гарантую, що Росія продовжуватиме свої дії", - сказав Ходжес.

Він вважає, що українська влада має чітко визначити національні інтереси в Азовському морі і президент Петро Порошенко має офіційно їх оголосити, а лідери Верховної Ради підтвердити їх підтримку.

"Перед тим, як цивільні лідери звернуться до військових із закликом захищати українські інтереси, вони повинні чітко пояснити свою позицію, а також прийняти всі ризики", - додав Ходжес.

Раніше Ходжес наголосив, що Україна повинна визначити чітку стратегію щодо своїх дій в Азовському морі і встановити "червоні лінії" для ефективної протидії Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua