Латвія отримала ПЗРК Stinger

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 19:00
Латвія отримала закуплені у Данії переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Про це повідомила прес-служба латвійського Міністерства оборони.

"Це історичний етап. Отримані з Данії ракетні системи Stinger значно посприяють зміцненню оборонних можливостей підрозділів Збройних сил Латвії", - сказав міністр оборони країни Раймонд Бергманіс.

Для успішного введення ракетних установок, зокрема для навчання технічних фахівців та інструкторів, Латвія співпрацюватиме зі збройними силами інших країн НАТО.

Stinger - одна з найбільш високорозвинених і ефективних систем протиповітряної оборони, які також використовуються багатьма союзниками Латвії, такими як США, Велика Британія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія і Литва.

Закупленим озброєнням будуть забезпечені тактичні підрозділи Земессардзе, механізована піхотна бригада та повітряні сили. Зараз на озброєнні латвійської армії перебуває ракетний комплекс близької дії RBS-70.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.