НАТО солідарне з Британією і Нідерландами: РФ має припинити злочинну кіберактивність

Четвер, 4 жовтня 2018, 14:36

НАТО висловило солідарність з Нідерландами і Британією, які закликали Росію припинити зловмисну кіберактивність.

Про це йдеться у заяві Альянсу.

"Члени НАТО висловлюють солідарність з урядами Нідерландів і Великої Британії у їхніх закликів до Росії через її грубі спроби підірвати міжнародне право і порушити роботу інституцій", - йдеться у заяві.

"Росія повинна припинити свою безрозсудну модель поведінки, включаючи застосування сили проти сусідів, спроби втручання у виборчі процеси та широкомасштабні дезінформаційні кампанії", - наголосили в НАТО.

Як зазначається, у відповідь НАТО буде продовжувати зміцнювати свою оборону та стримування, щоб боротися з гібридними загрозами, в тому числі і в сфері кібербезпеки.

Нідерланди сьогодні поінформували союзників про спробу російської кібератаки проти Організації із заборони хімічної зброї, якій вдалося запобігти спільними зусиллями розвідки Британії і Нідерландів.

У зв’язку зі спробою кібератака Нідерланди вислали чотирьох співробітників ГРУ РФ.

Заява Нідерландів пролунала після звинувачення, висунутого МЗС Британії проти ГРУ РФ, в організації "невибіркових та безрозсудних" кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.