Угорщина і Польща оскаржили в суді посилене трудове законодавство ЄС

Четвер, 4 жовтня 2018, 20:09

Угорщина і Польща оскаржили у Суді ЄС посилене європейське трудове законодавство щодо працівників з держав-членів з нижчою оплатою праці.

Про це повідомляє Reuters.

Нова директива ЄС, оголошена у липні, обмежує право громадян з бідніших держав-членів працювати у багатших за низьку зарплату.

Ця реформа "не служить захисту делегованих робітників, а насправді є інструментом протекціонізму", заявили в угорському уряді і додали, що звернулися до Суду ЄС з вимогою анулювати директиву.

Польща заявила, що також подала позов до Суду ЄС.

"Польща подала власну скаргу щодо директиви про працівників у відрядженнях 3 жовтня. Ми підкреслюємо її протекціоністський характер. ", - заявив заступник міністра закордонних справ Конрад Шиманський.

На змінах законодавства ЄС наполягала Франція. На її думку, наявне законодавство ЄС про роботу відряджених за кордон працівників призводило до зловживань. Так, що компанії з бідніших країн ЄС, відправляючи своїх робітників у країни з більш високим рівнем заробітної плати і соціальних стандартів, не платять багато місцевих соціальних зборів і податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.