Два вантажні кораблі зіткнулися поблизу Корсики, стався розлив нафти

фото
Понеділок, 8 жовтня 2018, 17:33

Два морських судна зіткнулися в Середземному морі недалеко від острова Корсика в неділю. В результаті зіткнення утворився розлив нафти.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Вантажне судно Ulysse, кероване туніським оператором CTN, протаранило кіпрський корабель CLS Virgina, який знаходився на якорі на відстані близько 30 кілометрів від північного краю острова приблизно о 7:30 ранку за місцевим часом.

 

В результаті аварії ніхто не постраждав, але зіткнення завдало значної матеріальної шкоди, а в корпусі CLS Virginia утворилася пробоїна в кілька метрів завдовжки.

Після зіткнення стався витік нафти та палива і утворилася нафтова пляма розміром 4 кілометри в довжину і кілька сотень метрів завширшки, що прямувала до французького та італійського берегів.

За інформацією The Associated Press, Франція і Італія вже почали очищати воду від розливу палива, який в результаті поширився на 20 кілометрів у Середземному морі.

Берегова охорона Італії повідомила в понеділок, що вона зібрала частину забруднення і контролює розлив в умовах зміни погодних умов.

Представник регіонального французького морського відомства сказав, що очищення почалося в понеділок вранці, а плями палива поширилися на 20 кілометрів.

Чиновник пояснив, що французькі та італійські судна і експерти з розливу нафти тягнуть плаваючий бар'єр, щоб стримати поширення палива, а потім використовують скіммер для його збору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.