Співробітника мерії Вільнюса знову вимагають покарати за жорсткі коментарі про росіян

Понеділок, 12 листопада 2018, 14:27

Вільнюська окружна прокуратура не згодна з вироком, який виправдав старшого спеціаліста відділу громадського порядку Вільнюського міського самоврядування Дарюса Келу за звинуваченням у підбурюванні проти російського народу.

Про це повідомляє портал Delfi.

Прокуратура просить визнати Келу винним і заборонити йому на п'ять років працювати на державній службі.

Прокурор Ольга Шлейтерене вважає, що Дарюс Кела повинен бути покараний обмеженням волі строком на два роки із забороною виходити з дому з 22 до 6 годин. Службовцю мерії пред'явили звинувачення пов'язані з трьома написаними ним коментарями.

У коментарі в лютому 2017 року Кела писав, що Росія - ворог Литви і всього світу, країна злиднів, голоду і невдах, і вона буде знищена. В інших коментарях він називав росіян "кацапами", а Росію - "смердючою фашистською державою, якою керує олігарх фюрер Путін".

В одному з коментарів він радіє, що на сході України "були вбиті кацапи, які вбили тисячі людей, тому зараз тілами кацапів в Україні засіяні поля, їх не прибирають, вони там гниють на полі бою, але є від них і одна користь - трупи солдат звироднілої Росії удобрюють українську землю".

Він також писав, що "від кацапа іншої користі і бути не може", тому Росія, яка окупувала Україну - це "звироднілий постачальник трупів для України, а основний замовник цих трупів - злочинний фюрер Путін".

Кела свою провину не визнав. Він заявив, що в коментарях писав не про російський народ, а про Росію як державу і про агресивну політику її керівництва.

У лютому дільничний суд Вільнюса виправдав чиновника  за звинуваченням у розпалюванні ненависті до російського народу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: