Росія обіцяє відкрити "представництво Криму" в Брюсселі

Вівторок, 13 листопада 2018, 11:22

Наступного року Росія хоче відкрити в Брюсселі "представництво Криму", яке "просуватиме інтереси" півострова та боротиметься з санкціями.

Про це повідомило російське видання "Известия".

За його інформацією, створена робоча група, яка займеться відкриттям організації в Брюсселі. До неї увійшли європейські політики.

"Представництво" хочуть внести в реєстр лобістських груп у структурах ЄС. Чи були вже здійснені конкретні юридичні дії у цьому напрямку, видання не повідомляє.

Співголова V Ялтинського міжнародного економічного форуму Андрєй Назаров заявив, що організацію планують відкрити у першій половині 2019 року.

"Організація буде мати офіційний лобістський статус на території ЄС. Це дозволить на законних підставах просувати інтереси Криму в Євросоюзі ", - сказав він.

У робочу групу увійшов бельгійський депутат Філіп Девінтер. За його словами, ініціатива "спрямована на подолання режиму санкцій".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.