Сейм Литви одноголосно засудив фейкові "вибори" на Донбасі

Вівторок, 13 листопада 2018, 12:27

Сейм Литви одноголосно засудив проведення так званих "виборів" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Відповідну резолюцію "Про нелегальні так звані вибори на окупованих Росією територіях України" Сейм проголосував у вівторок, повідомляє Delfi.

У документі стверджують, що "вибори" демонструють свавілля Росії, яка окупувала ці території.

У резолюції Сейму йдеться, що "голосування" організовано, в той час як Росія продовжує проводити інтенсивні військові дії проти України, а вибори не мають нічого спільного з вільними і демократичними виборами.

За документ проголосували у присутності голови Верховної Ради України Андрія Парубія та маршалка Сенату Польщі Станіслава Карчевського. Вони беруть участь у засіданні Міжпарламентської асамблеї Україна-Польща-Литва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...