Brexit: перехідний період може бути продовжений до 2022 року

Понеділок, 19 листопада 2018, 07:47

Головний переговірник ЄС з питання Brexit Мішель Барньє запропонував продовжити перехідний період після виходу Великої Британії з блоку на два роки.

Про це повідомляє The Guardian.

На спеціальній зустрічі з послами 27 держав-членів ЄС Барньє окреслив перспективи продовження перехідного періоду до кінця 2022 року. За його словами, таке рішення дасть ще два роки для переговорів про торговельні відносини.

Однак продовження перехідного періоду означало б, що Британія буде продовжувати слідувати правилам ЄС і платити в європейський бюджет.

Обидві сторони вже погодилися, що перехідний період триватиме 21 місяць, до кінця 2020 року, а також узгодили можливість продовжити його один раз за обопільною згодою.

Прем'єр Британії Тереза ​​Мей раніше припустила, що буде потрібно лише кілька додаткових місяців, але ЄС все ще чекає від Лондона офіційної пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"