Чоловіка, що надіслав Терезі Мей листа з "сибірською виразкою", посадили на 1,5 року

Субота, 3 листопада 2018, 10:54

У Великій Британії Центральний кримінальний суд Олд-Бейлі засудив Вінсента Поттера, який надіслав прем’єр-міністру Терезі Мей листа нібито зі спорами сибірської виразки, до 1,5 року позбавлення волі.

Про це повідомляє The Independent.

Суддя Ребекка Полет відкинула заклик сторони захисту призначити 60-річному Вінсенту Поттеру полегшене покарання, однак погодилася скоротити його тюремний строк, оскільки той страждає на шизофренію.

"На мою думку, чоловік, який надсилає такі жахливі листи прем'єр-міністру, повинен бути негайно покараний тюремним ув'язненням", - сказала суддя.

Лист Поттера, що містив речовину, яка нагадувала крихти печива, був перехоплений до того, як він потрапив до Терези Мей та спровокував антитерористичне розслідування.

Лист починався фразою "шановна суко" і обіцяв "сюрприз для ваших офіцерів". "Порошок у конверті – це сибірська виразка" - йшлося у листі.

Правоохоронці згодом з’ясували, що отруйних речовин у конверті не було, однак були знайдені сліди ДНК відправника, які дозволили встановити його особу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?