Суд зобов'язав ще два міста Німеччини обмежити рух дизельних авто

Четвер, 8 листопада 2018, 17:08

Кельн і Бонн з наступного року зобов'язали ввести масштабні заборони на використання дизельних автомобілів старих моделей.

З квітня 2019 року Кельн повинен заборонити у встановлених "зелених зонах" рух дизельних авто з екологічним стандартом Євро-4, а з вересня 2019 року - зі стандартом Євро-5, повідомляє Deutsche Welle.

Таке рішення виніс адміністративний суд Кельна в четвер, 8 листопада.

У сусідньому Бонні з квітня 2019 роки для дизельних автомобілів старих моделей повинні бути закриті дві дороги з високою інтенсивністю руху.

Обидва рішення суду можуть бути оскаржені.

Позивачем виступала екологічна організація Deutsche Umwelthilfe, яка веде аналогічні позови майже у 30 містах Німеччини.

Суди вже постановили заборонити рух дизельних автомобілів в деяких районах Штутгарта, Ахена, Франкфурта-на-Майні і Берліна в тому випадку, якщо влада цих міст не зможе знизити вміст двоокису азоту в атмосфері іншими способами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.