Франкфурт заборонить проїзд старих дизельних авто

Четвер, 6 вересня 2018, 10:25

Суд зобов’язав фінансову столицю Німеччини, Франкфурт-на-Майні, заборонити проїзд старих автомобілів з дизельними двигунами.

Про це повідомляє англійська служба Deutsche Welle.

Адміністративний суд у Вісбадені постановив, що задля дотримання норм забруднення повітря діоксидом азоту з лютого 2019 року в'їзд в місто машин, які відповідають екологічному стандарту "Євро-4" і нижче, необхідно заборонити.

З вересня 2019 року в місті має бути заборонено використання машин екологічного стандарту "Євро-5".

Рішення суду зачепить понад чверть зареєстрованих у Франкфурті автомобілів, а також невизначену кількість машин, власники яких живуть за містом.

"Заборона необхідна, оскільки всі інші заходи, що розглядаються владою як альтернативні, не призводять до зниження рівня забруднення повітря упродовж розумного строку", - заявив суддя Рольф Гартман.

Кілька німецьких міст вже запланували або вже почали вводити часткові заборони на проїзд дизельних авто, включаючи Гамбург і Штутгарт. Інші міста, включаючи Аахен і Дюссельдорф, також розглядають можливість запровадження заборони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.