Суд Варшави скасував заборону маршу націоналістів до 100-річчя незалежності

П'ятниця, 9 листопада 2018, 12:25

Окружний суд Варшави скасував рішення мера Ганни Гронкевич-Вальц про заборону проведення маршу націоналістів з нагоди 100-річчя незалежності Польщі.

Про це повідомляє Polsat News.

"Свобода зібрань відіграє значну роль у демократичній правовій державі , право на зібрання захищається Конституцією, - сказав суддя в обгрунтуванні постанови.

Мерія пообіцяла оскаржити рішення суду.

"Стаття 31.3 Конституції дозволяє обмежувати свободи громадян, якщо це несе загрозу життю і здоров'ю з обгляду на безпеку. Сама Конституція передбачає такий виняток" - сказала Гронкевич-Вальц.

Раніше повідомлялося, що від участі у марші відмовилося керівництво Польщі.

Цьогорічний Марш незалежності запланований на неділю і має пройти під гаслом "Бог, Честь, Батьківщина". Демонстрація націоналістів проводиться щороку 11 листопада, починаючи з 2010 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.