Єврокомісар Ган: НАБУ показало "чудові результати", попри сильний тиск

П'ятниця, 9 листопада 2018, 16:19

Єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Ган заявив, що Національне антикорупційне бюро України демонструє добрі результати роботи навіть під потужним тиском.

Про це пише "Радіо Свобода".

"НАБУ, не зважаючи на сильний тиск супроти нього, досягло чудових результатів в своїй роботі", – сказав Ган 9 листопада в Києві. Він додав, що, на жаль, громадськість цього не розуміє в повній мірі.

Ган також додав, що Україні потрібно швидко створити Антикорупційний суд і повернути довіру до НАЗК.

9 листопада Йоганнес Ган прибув до України з офіційним візитом. Він вже зустрівся з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і поклав квіти до меморіалу пам’яті Небесної сотні.

Національне антикорупційне бюро України створене у квітні 2015 року, фактично почало працювати у грудні 2015 року. Згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України, НАБУ підслідні корупційні злочини, вчинені, зокрема, президентом України, повноваження якого припинено, прем’єр-міністром, народними депутатами, генеральним прокурором та державними службовцями категорія "А".

Процесуальне керівництво в провадження НАБУ здійснює Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження проти голови НАБУ Артема Ситника за фактами можливого розголошення відомостей, що становлять державну таємницю. Сам голова Національного антикорупційного бюро України заявляє, що не порушував законодавство щодо розголошення таємниці слідства або державної таємниці під час спілкування з журналістами у форматі "не для запису".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.