У Німеччині за порушення санкцій ЄС затримали громадянина Росії

Середа, 19 грудня 2018, 14:31

Федеральна прокуратура Німеччини дозволила затримати громадянина Росії за порушення закону про зовнішньоекономічну діяльність.

Як повідомила у середу прокуратура, 18 грудня 68-річного росіянина Владіміра Д. затримали співробітники регіонального управління з митних розслідувань в Штутгарті.

У його квартирі та офісах у Баден-Вюртемберзі були проведені обшуки.

Прокуратура стверджує, що підозрюваний з 2014 по 2018 роки щонайменше двічі поставляв товари вартістю понад 1,7 млн ​​євро покупцеві з російського оборонного сектора.

Товари призначені для використання в сфері ракетобудування. Зокрема, мова йде про преси гарячого ізостатичного пресування, які застосовуються для додаткового ущільнення деталей військової і авіаційної техніки.

Відповідно до економічних санкцій ЄС, поставка таких товарів в Росію заборонена, якщо вони частково чи повністю будуть застосовуватися у військових цілях.

Щоб обійти експортний контроль у Німеччині, підозрюваний, як вважають, звертався до підставних фірм та підробляв документи і проводив технічні маніпуляції з товаром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.