Президент Польщі підтвердив кандидатуру нового посла в Україні, назвав причини заміни

Субота, 22 грудня 2018, 14:20

Міністр закордонних справ Польщі запропонував кандидатуру свого заступника Бартоша Ціхоцького на посаду посла Польщі в Україні, зокрема, з огляду на "гарячий час" президентської кампанії в Україні.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, пише Wpolityce.

"Пропозиція полягає в тому, щоб Ціхоцький, який є заступником міністра закордонних справ, зайняв цей пост, так що це фактично посилення цього політичного представництва, а також, безумовно, зміцнення відносин з Міністерством закордонних справ", - пояснив Дуда.

Він зазначив, що наближаються президентські вибори в Україні, а це означає "дуже жаркий час".

19 грудня стало відомо про відкликання посла Польщі в Україні Яна Пєкла – каденція посла добігає кінця 31 січня 2019 року.

"Існували різні причини. Будь ласка, пам'ятайте, що це була заява, подана мені міністром закордонних справ, тому моє рішення у цьому питанні було відповіддю на певний запит, повідомлений міністром закордонних справ", - сказав президент.

Ціхоцький є істориком за освітою. Він працював як аналітик у Центрі східних студій, Польському інституті міжнародних відносин, Бюро нацбезпеки. У 2015-2016 роках був співробітником Посольства Польщі у Москві, після чого повернувся до Варшави на посаду радника голови Служби розвідки. З 2017 року – знову працює в МЗС, де відповідає за східну політику.

Детальніше читайте у статті "Нове обличчя Варшави: польське посольство очолить прихильник жорсткого діалогу з Україною" 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: