В РФ побачили у голосуванні за резолюцію ООН щодо Криму "тенденцію на протверезіння"

Неділя, 23 грудня 2018, 14:07

Голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов вважає підсумки голосування Генеральної асамблеї ООН щодо української резолюції про порушення прав людини в Криму "тенденцією на протверезіння".

Про це він заявив у розмові з російським агентством ТАСС.

"Огляд "всієї русофобської раті" не особливо вдався: за українську "агітку" висловилися 65 країн, проти - 27, ще 70 утрималися. У 2016 та 2017 роках за аналогічну резолюцію голосували 70 країн, проти - 26, а утримувалися 77 і 76 відповідно. Це явна тенденція на протверезіння ", - сказав Косачов.

За його словами, Україна продовжує проштовхувати виключно завдяки підтримці і впливу Заходу "антиросійські акти по Криму", які набувають все більш "ритуального і дистанційного" характеру.

"Правових наслідків немає, політичні наслідки, які могли бути, вже трапилися. А на життя в Криму це вплине не більше, ніж резолюція про Місяць", - сказав Косачов.

Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН 22 грудня ухвалила резолюцію щодо ситуації з правами людини у Криму, у якій поіменно перелічені імена конкретних українців, яких незаконно утримує Росія.

27 країн-членів ООН, серед яких РФ, Білорусь, Вірменія та Сербія, проголосували проти нової "кримської" резолюції.

Детальніше про ухвалений документ читайте у статті заступника глави МЗС України Сергія Кислиці "Боротьба за Крим та в’язнів: п’ять основних фактів про нову кримську резолюцію в ООН".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua