У Естонії пропонують перервати угоду з РФ про кордон через агресію в Чорному морі

Понеділок, 3 грудня 2018, 15:14

Парламентська опозиційна Консервативна народна партія Естонії (EKRE) знову підготувала законопроект, який передбачає не лише відмову від ратифікації прикордонного договору з Росією, але й відкликання підпису Естонії під цією угодою.

Про це пише ERR.

У жовтні минулого року Рійгікогу відхилив подібну ініціативу EKRE. Причиною відновлення ініціативи стали останні події в Керченській протоці, заявив депутат Рійгікогу від EKRE Яак Мадіссон.

"Естонія не повинна укладати міжнародні угоди з країною, яка загострює військовий конфлікт з Україною і не дотримується міжнародних договорів", - підкреслив Мадіссон.

Прикордонні угоди були підписані в 2014 році. Тоді сторони домовилися, що угоди будуть ратифіковані парламентами обох країн паралельно.

У Рійгікогу перше читання законопроекту про ратифікацію прикордонних угод пройшло 25 листопада 2015 року.

У посольстві РФ в Естонії раніше заявляли, що Москва не ратифікує прикордонний договір з Естонією через русофобію Таллінна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?