Азовська криза: міністр оборони Естонії назвав "найпотужніший" спосіб відповісти РФ

Вівторок, 27 листопада 2018, 14:46

Міністр оборони Естонії Юрі Луйк у вівторок закликав Євросоюз запровадити нові санкції щодо Росії після того, як вона захопила три українських військово-морських судна та взяла у полон військових.

Про це пише Reuters.

"Ми сказали, що ми будемо готові підтримати розширення санкцій", - сказав Луйк. "Санкції, ймовірно, є найбільш потужним способом послати сигнал російському керівництву про те, що ми налаштовані серйозно", - додав він.

Луйк, який виступає проти будівництва газопроводу "Північний потік-2", заявив, що дебати щодо цього проекту можуть стати ще більш складними з огляду на нове джерело напруження.

Як відомо, у ЄС обговорюють можливість запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з ескалацією ситуації в Азовському морі. Водночас не всі країни готові на такий крок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?