Іспанія: у свердловині, куди впав 2-річний хлопчик, знайшли зразок його ДНК

Середа, 16 січня 2019, 12:46

Іспанські рятувальники, які третій день намагаються знайти 2-річного хлопчика, що впав у 100-метрову свердловину, знайшли в ній частинки волосся.

Про це повідомляє AP.

Знахідка відновила впевненість рятувальників у тому, що малюк перебуває у більш глибокій частині свердловини, куди не дістає камера і обладнання.

Представник провінції Малага повідомив, що ДНК-тест підтвердив: знайдені волосини належать зниклому малюкові.

У середу робітники мають прорити тунель у схилі гори, перпендикулярний до свердловини, щоб дістатися рівня, де може перебувати дитина.

Хлопчик впав у свердловину у другій половині дня у неділю, коли гуляв зі своїми батьками, і у якийсь момент від них відбіг.

Глибоку свердловину вирили минулого місяця під час робіт із розвідки води, хоча воду так і не знайшли. Отвір був нічим не закритий.

Порятунок хлопчика ускладнений тим, що свердловина має глибину понад 100 метрів та діаметр – 20-25 сантиметрів. Тому дорослому вкрай складно потрапити туди, де перебуває дитина.

Рятувальникам вдалося спустити камеру на глибину 70 метрів, там вони знайшли пакунок з солодощами, які в момент прогулянки дитина тримала в руках.

Батьки хлопчика вже втратили одну дитину - вона померла у віці трьох років минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.