У Німеччині затримали підозрюваних у контрабанді наркотиків сицилійських мафіозі

Четвер, 17 січня 2019, 16:49

Італійська та німецька поліція провели рейди проти членів сицилійської мафії – у Німеччині затримали осіб, ймовірно пов’язаних з кланами в Туреччині та калабрійською "Ндрангетою".

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на італійських чиновників.

Принаймні чотири члени сицилійської мафії були заарештовані у Німеччині за звинуваченнями, пов’язаними з торгівлею наркотиками. Чиновники вважають, що затримані займалися контрабандою наркотиків між Сицилією, Римом та Німеччиною.

Близько 100 італійських та німецьких офіцерів розпочали спільну операцію на підставі ордерів на арешт сицилійського міста Кальтаніссетта.

Італійська поліція заарештувала принаймні одну особу і проводила пошуки іншого підозрюваного спільно з німецькими колегами. Ще п'ять пов'язаних зі слідством підозрюваних були затримані або поміщені під домашній арешт до проведення рейдів у четвер.

У Німеччині правоохоронці здійснили рейд на квартиру в Кельні та затримали трьох підозрюваних протягом ночі. Ще одного підозрюваного затримали у місті Мангаймі.

Затримані нібито є членами так званого клану "Рінзівілло", який є частиною сицилійської мафії. Клан діє у північно-західній федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія.

Осередок підтримував контакти з пов'язаними з Туреччиною кримінальними синдикатами, а також з "Ндрангетою", яка є конкурентною мафіозною організацією на півдні Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: