Орбан хоче збільшити народжуваність в Угорщині: обіцяє жінкам кредити і скасування податку

Понеділок, 11 лютого 2019, 10:16

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан анонсував фіскальні та кредитні полегшення для родин з метою збільшити народжуваність у країні.

Про це повідомляє Reuters.

"Все менше і менше дітей народжується у Європі. Для Заходу відповіддю на цей виклик стає імміграція. На кожну ненароджену дитину припадає одна, яка прибуває в країну, таким чином цифри вирівнюються", - сказав Орбан.

"Але нам не потрібні цифри. Нам потрібні угорські діти", - наголосив він, анонсуючи нову урядову програму.

Нові заходи включають розширені програми кредитування для родин зі щонайменше двома дітьми, щоб допомогти їм у купівлі житла, субсидії на купівлю автомобіля, скасування податку на доходи для жінок, які вирощують чотирьох і більше дітей.

Жінкам до 40 років, які виходять заміж уперше, пропонуватимуть кредит у розмірі 10 мільйонів форинтів ($36 тис.). Після народження другої дитини таким жінкам списуватимуть виплату третини позики, а після народження третьої дитини – скасовуватимуть виплату всієї суми кредиту.

За словами аналітика Raiffeisen Bank в Угорщині Золтана Торока, хоча на перший погляд ці заходи і коштуватимуть десятки мільярдів форинтів, вони не мають спричинити значний дефіцит у бюджеті країни.

Партія Орбана "Фідес", згідно з останніми опитуваннями, продовжує зберігати лідерство, значно випереджаючи своїх суперників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.