США не співпрацюватимуть з країнами, які використовують системи Huawei - Помпео

Четвер, 21 лютого 2019, 15:09

Державний секретар США Майк Помпео в четвер попередив, що Сполучені Штати не зможуть співпрацювати або обмінюватися інформацією з країнами, які використовують системи китайської компанії Huawei Technologies, посилаючись на загрозу безпеці.

Про це пише Reuters.

У інтерв'ю Fox Business Помпео сказав, що країни Європи та інших країн повинні зрозуміти ризики впровадження телекомунікаційного обладнання компанії Huawei, і що, коли це станеться, вони в кінцевому підсумку відмовляться використовувати системи компанії.

Низка держав, зокрема США, Канада, Австралія, Японія, Чехія наклали значні обмеження на Huawei і ZTE (Норвегія, Польща і Німеччина також розглядають подібні кроки) через побоювання, що використання продукції компаній зробить їхні мережі вразливими для проникнення та шпигунства ззовні.

Техніка Huawei нібито має "чорні двері", які дають китайським спецслужбам доступ до зашифрованих даних пристроїв, хоча Пекін це заперечує. У Єврокомісії переконані, що китайські компанії виробляють чіпи, які можуть бути використані "для отримання наших секретів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua