Данія вислала двох співробітників Huawei

Понеділок, 4 лютого 2019, 16:56

Данська влада вислала двох співробітників Huawei Technologies після перевірки, що стосувалася дозволів на роботу і покриття коштів на проживання.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на поліцію Данії.

Раніше поліція провела в офісах компанії в Копенгагені рутинну перевірку щодо умов праці іноземців. Чотирьом особам були пред'явлені звинувачення в порушенні данських законів.

В результаті двох працівників пізніше вирішили вислати з країни. У поліції при цьому не уточнили, чи були вислані працівники громадянами Китаю.

Раніше адміністрація США закликала провайдерів бездротового зв'язку та інтернету в ряді союзних країн відмовитися від обладнання Huawei, яку Вашингтон звинувачує у прихованому шпигунстві. Стурбованість США викликає, зокрема, безпека американських військових баз в Німеччині, Італії та Японії, чиї провайдери широко використовують продукцію Huawei.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."