Меркель висунула умову участі Huawei в німецькій мережі 5G

Вівторок, 5 лютого 2019, 10:37

Китайська компанія Huawei Technologies зможе брати участь у створенні німецької мережі 5G, якщо надасть Берліну гарантії того, що не передаватиме дані китайському уряду.

Про це у вівторок заявила німецький канцлер Ангела Меркель, пише Reuters.

Меркель під час візиту до Японії заявила, що з питань безпеки важливо розмовляти з китайським урядом, щоб "компанія не могла просто передавати дані державі".

Вона зазначила, що "необхідно чітке запевнення, що китайська держава не може отримати доступ до всіх даних з китайських продуктів", йдеться у матеріалі.

Низка держав, зокрема США, Канада, Австралія, Велика Британія та Японія, наклали значні обмеження на Huawei і ZTE (Норвегія, Польща і Німеччина також розглядають подібні кроки) через побоювання, що використання продукції компаній зробить їхні мережі вразливими для проникнення та шпигунства ззовні.

Техніка Huawei нібито має "чорні двері", які дають китайським спецслужбам доступ до зашифрованих даних пристроїв, хоча Пекін це заперечує. У Єврокомісії переконані, що китайські компанії виробляють чіпи, які можуть бути використані "для отримання наших секретів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.