Трамп пригрозив ЄС: або співпрацюєте, або ми "обкладемо вас тарифами, чорт забирай"

Вівторок, 26 лютого 2019, 09:21

Президент США Дональд Трамп у понеділок виступив з новою погрозою Брюсселю про те, що ЄС повинен "співпрацювати" на торгових переговорах, або ж США "обкладуть його тарифами, чорт забирай".

Про це Трамп сказав на зустрічі з американськими губернаторами, повідомляє Politico.

"Європейський Союз дуже, дуже жорсткий. Дуже, дуже жорсткий. Вони не допускають нашу продукцію. Вони не допускають нашу сільськогосподарську продукцію", - сказав Трамп, додавши, що ЄС, можливо, навіть жорсткіший за Китай.

Трамп також звинуватив ЄС в тому, що він встановлює "великі тарифи" на американські автомобілі, "тоді як ми майже нічого не встановлюємо, коли вони відправляють нам свої машини".

Тариф ЄС на автомобілі становить 10%, а тариф США - 2,5%. Брюссель хоче домовитися про зниження автомобільних тарифів з Вашингтоном в рамках планованої торгової угоди, але поки саме США відкинули переговори з цього питання.

Однак Вашингтон підштовхує ЄС до включення сільського господарства в переговори, від чого Брюссель відмовляється.

До середини травня Трамп повинен вирішити, чи вводити тарифи, які можуть бути встановлені на рівні 25%, на імпорт автомобілів з Європи.

"Ми подбаємо про це… Я маю на увазі, ми повідомили їм, що якщо вони не збираються співпрацювати…", - сказав Трамп, спочатку не закінчивши речення, а потім додав: "Вони повинні зустрітися… Якщо ви не зустрінетеся, ми обкладемо вас тарифами, чорт забирай. І вони збираються зустрітися".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua