Польща та Угорщина підтримують боротьбу з "дефіцитом демократії в ЄС"

Четвер, 28 лютого 2019, 08:30

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що Варшава солідарна з Будапештом щодо необхідності побороти "дефіцит демократії в ЄС".

З такою заявою польський дипломат виступив у столиці Угорщини, де він зустрівся з угорським колегою Петером Сіярто, повідомляє "Польське радіо".

"Польща хоче сильного, ефективного, демократичного Євросоюзу. В цьому контексті ми згідні з нашим угорським партнером – слід боротися з дефіцитом демократії в Європейському Союзі, з кульгавістю процесу прийняття рішень, а також зосередитися на вирішенні проблем, важливих для суспільств. Я маю на увазі міграційну кризу. Сьогодні ми дійшли висновку, що наша оцінка та позиція в цих питаннях – схожа", - заявив Чапутович.

Він наголосив, що Європейський Союз перебуває на важливому етапі своєї історії, оскільки після виборів до Європарламенту почнеться нова дискусія про бюджетні рамки та майбутнє Європи.

За його словами, зміни у ЄС є необхідними, а Польща обстоює зміцнення економічної конкурентноспроможності ЄС, збереження єдиного ринку, розвиток політики сусідства у східному напрямку і в напрямку Західних Балкан.

Це був перший офіційний візит у Будапешті Яцека Чапутовича в ролі міністра закордонних справ Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua