Австрія створить "кодекс поведінки" туристів після того, як корови затоптали німкеню

Понеділок, 11 березня 2019, 19:01

Австрія розробить юридично обов'язковий "кодекс поведінки" для туристів, які відвідують мальовничі гірські пасовища, після смерті німецької туристки, яку розтоптали корови.

Про це заявив канцлер Австрії Себастьян Курц, повідомляє Reuters.

Інцидент, що стався в Тіролі в 2014 році, знову потрапив у заголовки національних газет після того, як нещодавно суд зобов'язав фермера, який володів худобою, виплатити сотні тисяч євро збитку сім'ї 45-річної загиблої жінки.

Це викликало гнів серед фермерів і серед населення, почасти тому, що жертва вигулювала собаку на повідку, прикріпленому до талії. Корови можуть атакувати, щоб захистити своїх телят, коли вони бачать собак, і мандрівникам рекомендується в таких випадках відпускати своїх собак, чого жінка не зробила.

"Ми чітко викладемо в кодексі поведінки те, що очікується від людей, які відвідують гірські пасовища", - сказав Курц.

Курц не надав конкретних деталей, але припустив, що собаки будуть важливою частиною нового кодексу, додавши, що в проблемних випадках "майже виключно" беруть участь собаки.

"Ми очікуємо, що якщо люди будуть дотримуватися цього кодексу поведінки, інцидентів не буде. Якщо хтось не дотримуватиметься кодексу поведінки, він втратить можливість вимагати відшкодування збитків", - сказав Курц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua