У Чехії міністра розкритикували за інтерв’ю прокремлівському Sputnik

Четвер, 7 березня 2019, 17:07

Інтерв’ю міністра промисловості і торгівлі Чехії Марти Новакової російському пропагандистському агентству Sputnik викликало критику соцмереж і деяких ЗМІ.

Про це повідомляє видання Aktualne.

Зокрема в інтерв'ю міністр заявила про "позитивний вплив" газопроводу "Північний потік-2" на Чехію.

"Гадаю, міністр не знає, що Sputnik це зброя у гібридній війні, яку Кремль веде проти нашої країни" - прокоментував інтерв’ю євро депутат від Чехії Яромір Штетіна.

Керівник напрямку "дослідження нових ЗМІ" в Карловому університеті Йозеф Шлерка наголосив, що Sputnik не належить до незалежних видань, а є офіційним пропагандистським каналом Росії.

"Він відбирає інформацію у чеських медіа для підтвердження того образу нашої країни, який будує російська пропаганда. Не думаю, що який-небудь політик має давати їм інтерв’ю, адже це послужить російській пропаганді" - сказав він.

Варто зазначити, що інтерв’ю Новакової вийшло незадовго до зустрічі прем’єра Чехії Андрея Бабіша з президентом США Дональдом Трампом, який виступає проти "Північного потоку-2".

Портал Sputnik чеською мовою працює з березня 2015 року. Директор чеського інституту з питань безпеки Ярослав Надь раніше називав Sputnik серед медіа, які поширюють дезінформацію і є джерелом пропаганди у Чехії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua