Заворушення у Північній Ірландії: двом пов'язаним з "Новою ІРА" висунули звинувачення

Субота, 11 травня 2019, 17:47

Двом чоловікам висунули обвинувачення в заворушеннях у Лондондеррі 18 квітня, у ході яких загинула журналістка Ліра Маккі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Прокурори стверджують, що Пол Макінтайр і Крістофер Гіллен пов'язані з дисидентською воєнізованою групою "Нова Ірландська республіканська армія". Група, яка виступає проти мирного процесу в Північній Ірландії, каже, що її члени вбили 29-річну Маккі випадково під час стрільби по поліції.

Читайте також
Дублін не бачить альтернативи тимчасовим митним правилам ЄС у Північній Ірландії

Макінтайр і Гіллен звинувачені в заворушеннях, використанні вибухових сумішей, підпалі і викраденні транспортних засобів. Обидва чоловіки, яких заарештували у четвер, отримали відмову у внесенні застави.

Раніше двох підлітків, які перебували під арештом від часу вбивства 29-річної журналістки в Північній Ірландії, звільнили з поліції без пред'явлення звинувачень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.