Сальвіні буде домагатися зміни бюджетних правил ЄС

Понеділок, 27 травня 2019, 16:03

Віце-прем’єр-міністр Італії Маттео Сальвіні заявив, що перемога його партії "Ліга" на виборах до Європарламенту дає його політичній силі мандат на те, аби просувати зниження податків та боротися за змінити бюджетних правил ЄС.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

В Італії на виборах в Європарламент перемогли праві, популісти - треті

На виборах у неділю партія Сальвіні набрала 34,3% голосів – удвічі більше, ніж її сюзник по коаліції "Рух 5 зірок". Популістька партія отримала всього 17,1% підтримки та була витіснена лівоцентристами на третє місце.

"Прийшов час повністю переглянути старі і застарілі правила, які завдають шкоди Європі. По-іншому це голосування неможливо пояснити", - заявив Сальвіні у понеділок на прес-конференції в Мілані.

Зрада не на часі: вибори до Європарламенту, що не стали тріумфом радикалів

Сальвіні провів більшу частину виборчої кампанії, обіцяючи різке зниження податків, що може суперечити правилам ЄС. За його словами, більш низькі податки є "ключовим питанням" для італійців і стануть основою бюджету наступного року, який буде представлений восени.

Італія має другий за величиною державний борг після Греції у Єврозоні. Торік Італія вступила в суперечку з Єврокомісією через заплановані надмірні бюджетні витрати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.