Німеччина планує заборонити "терапію" від гомосексуалізму

Вівторок, 11 червня 2019, 13:39

Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан оголосив у вівторок про свій план заборонити по всій країні так звану репаративну терапію, спрямовану на зміну сексуальної орієнтації.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Хоча ця практика не так сильно поширена в Німеччині, як в інших країнах, вона все ще іноді практикується в релігійних громадах.

Швейцарія розслідуватиме дії французького лікаря, що пропонує "лікування" гомосексуалізму

"Гомосексуалізм не є хворобою і тому не потребує лікування", - сказав Шпан, представивши свої висновки після консультації з експертною комісією щодо того, чи буде заборона доцільною з юридичної і медичної точок зору.

Шпан додав: незважаючи на те, що ця практика називається "терапією", вона "робить вас хворим і нездоровим".

Ідея репаративної терапії полягає в тому, щоб змустити молодих людей відмовитися від ідеї одностатевого сексу чи романтичних стосунків за допомогою таких методів, як електрошокова терапія чи аверсивних методів кондиціонування, чимало з яких медичні фахівці вважають несприятливими для психіки.

Суд ЄС дозволив гомосексуальним парам мешкати у всіх країнах блоку

Міністр охорони здоров'я сказав, що він не вважає нинішній штраф в розмірі 2500 євро достатнім. Однак перш ніж законопроект про заборону буде представлено, комісії необхідно точно визначити, які конкретно злочини повинні бути розглянені, та якими мають бути відповідні покарання.

Адвокати комісії погодилися, що така заборона буде конституційною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: