Через Україну: МВС Молдови з'ясувало, як і куди втік лідер старої влади

Четвер, 20 червня 2019, 14:20

Міністр внутрішніх справ Молдови Андрій Нестасе підтвердив, що лідер Демократичної партії Володимир Плахотнюк 14 червня виїхав в Україну через Придністров'я, а звідти вилетів до Лондона.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TV8.

Нестасе зазначив, що, згідно з оперативною інформацією, Плахотнюк виїхав в Україну на автомобілі марки Mercedes. З України він вилетів до Лондона.

За словами міністра внутрішніх справ, Плахотнюк ще до офіційної відставки уряду Філіпа замовив приватний літак, який чекав його в Кишинівському аеропорту. Але побоюючись, що його можуть зловити, вирішив виїхати з країни на автомобілі через Придністров'я.

Нагадаємо, у Молдові депутати парламенту створюють слідчу комісію щодо спроби путчу Демократичною партією через Конституційний суд і Генпрокуратуру.

За даними "Української правди", 15 червня Плахотнюк полетів у Лондон з Києва.

Детальніше про кризу в Молдові читайте у статті "Кінець двовладдя у Молдові: хто змусив піти у відставку уряд всесильного олігарха".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...