Парубій скасував запрошення ПАРЄ для спостереження за виборами

Вівторок, 2 липня 2019, 17:18

Голова Верховної Ради Андрій Парубій скасував запрошення для ПАРЄ здійснювати спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні.

Про це заявив глава української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Володимир Ар'єв, передає "Європейська правда".

Минулого тижня Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути росіян без жодних санкцій.

Після цього комітет Верховної ради із закордонних справ рекомендував призупинити участь української делегації в сесії ПАРЄ до ухвалення рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від Держдуми РФ, обраних за участю мешканців Криму.

Також комітет рекомендував голові Верховної ради відкликати запрошення ПАРЄ брати участь в спостереженні за виборами в Україні та відмовитися від участі від конференції голів парламентів в рамках ПАРЄ у вересні.

Ар’єв заявив, що до України вже прибувають спостерігачі на позачергові парламентські вибори від Парламентської асамблеї Ради Європи

На уточнювальне запитання, чи відомо, скільки людей прилетіли, і чи є серед них хтось, хто представляє Росію, Ар’єв зауважив, що наразі прилітають "лише представники політичних груп". "Не виборча, а довиборча місія. То там, здається, буде всього лише четверо або п’ятеро осіб", - зазначив він, пише УНІАН.

Депутат уточнив, що представники політичних груп є у списку спостерігачів, але загалом у ньому значно більше осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua