У МЗС помітили, що генсек Ради Європи поставив під сумнів суверенітет України

Вівторок, 23 липня 2019, 13:39

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця розкритикував генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда, який написав у Twitter, що Україна все ще "на шляху до суверенітету".

Як повідомляє "Європейська правда", про це Кислиця написав на своїй сторінці у Facebook.

"У світі Ягланда Україна не є суверенною країною. І тільки не кажіть мені, що це він "обмолвился", – написав Кислиця.

Ягланд написав про "шлях до суверенітету" в дописі у Twitter, в якому він привітав з перемогою на виборах до парламенту президента Володимира Зеленського і партію "Слуга народу".

"Генеральний секретар - це не стажер, це найвища посадова особа, найнята керувати секретаріатом міжнародної організації, членом якої є вже більше двох десятків років суверенна і незалежна Україна, навіть якщо російські співробітники секретаріату вважають, що Україна - це "недострана", - додав Кислиця.

Він також опублікував подібний допис у своєму акаунті в Twitter англійської мовою, тегнувши сторінку Ради Європи.

Раніше партію Зеленського з перемогою привітав і Євросоюз, заявивши, що нова влада відтепер взяла на себе відповідальність за те, що відбувається в Україні.

У Брюсселі також вказали на ряд першочергових напрямків реформ: підтримка верховенства права, боротьба з корупцією, енергетика і забезпечення макроекономічної стабільності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".