Екстремальна спека у Франції: влада повідомила про 5 загиблих

Середа, 24 липня 2019, 13:56

Французька влада повідомила про 5 ймовірних жертв аномальної спеки в країні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFMTV.

За даними французької влади, п'ять смертей, а також 27 випадків вкрай важкого стану здоров'я у громадян та 371 випадок надання допомоги з відносною терміновістю, коли відсутня безпосередня загроза життю, можуть бути пов'язані з високою температурою повітря.

Тепер слідству належить встановити точні причини і підтвердити припущення.

Як повідомлялося, до Західної Європи прийшла друга теплова хвиля цього літа, у деяких країнах стовпчики термометрів піднялися вище +40 градусів за Цельсієм.

Перший епізод спекотної погоди спостерігався у Франції в кінці червня, тоді стовпчик термометра в ряді регіонів країни також піднімався вище 40 градусів, в кількох департаментах був оголошений червоний (найвищий) рівень погодної небезпеки. Були побиті температурні рекорди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.