У Німеччині значно зросла кількість безпритульних

Вівторок, 30 липня 2019, 16:12

У Німеччині значно зросла кількість осіб, які живуть просто неба.

Такими є дані загальнонімецького об'єднання соціальних служб, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

Виконавча директорка Wohnungslosenhilfe Верена Розенке каже, що зростання на 15-20% з 2016 по 2017 рік варто було очікувати. 2017 року у ФРН зафіксували 650 тисяч осіб без окремого помешкання.

З них 22 тисячі - це діти і неповнолітні. Близько 48 тисяч осіб визначені як безхатьки, адже вони живуть просто неба, не маючи взагалі жодного притулку. Водночас через брак даних у загальну кількість людей без даху над головою не внесли бездомних біженців. 

Головною причиною зростання кількості мешканців ФРН без житла дослідники називають скорочення обсягів соціального житла, загальне зростання бідності, недостатню кількість доступних помешкань для людей з низьким доходом і отримувачів соціальної допомоги.

Читайте також
Сальвіні розлютився на кардинала, який відновив подачу електрики безпритульним

"Необхідно від 80 до 100 тисяч нових соціальних квартир і ще 100 тисяч доступних за ціною квартир", - йдеться у звіті Wohnungslosenhilfe. Об'єднання соціальних служб також наголосило на необхідності ширшого пропагування необхідності побудови соціального житла на федеральному рівні.

2016 року у Німеччині понад 120 безпритульних стали жертвами нападів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.