Німеччина притягнула до відповідальності дипломатів за "лайки" неприйнятних твітів

Вівторок, 30 липня 2019, 20:51

МЗС Німеччини заявило, що запровадило нові принципи роботи в соціальних медіа та застосувало заходи дисциплінарного впливу до дипломатичного персоналу місії країни на палестинських територіях.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Associated Press.

Міністерство закордонних справ Німеччини почало розслідування після того як з'ясувалося, що Twitter-акаунт місії країни на палестинських територіях ставив "лайки" антиізраїльським повідомленням.

Міністерство закордонних справ заявило у вівторок, що 10 людей мали доступ до акаунта, і незрозуміло, хто тиснув "лайки". Міністерство заявляє, що обліковий запис не був захищений від сторонніх користувачів.

Керівник офісу Німеччини в Рамаллі Крістіан Клагес та інші притягнуті до дисциплінарної відповідальності, йдеться у повідомленні. Засади роботи в соціальних мережах, розіслані на всі дипломатичні посади, роз'яснюють, що "навіть "лайки" розуміються як вираження думки німецького уряду", тож тепер вони потребують схвалення двох людей.

У німецькому МЗС "категорично" відмежувалися від "лайків" і назвали їх "неприйнятними".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.