5 країн ЄС приймуть понад сотню мігрантів з італійського корабля

Четвер, 1 серпня 2019, 08:34

5 країн ЄС погодилися прийняти врятованих мігрантів, які очікують на кораблі італійської берегової охорони біля Сицилії.

Про це заявив глава МВС Італії Маттео Сальвіні, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Мігрантів врятували у Середземному морі минулого тижня і підібрали на судно італійської берегової охорони "Грегоретті", яке вже кілька днів провело біля берегів Сицилії.

Читайте також
Італія представить новий європейський план з контролю над міграцією

Пасажирам на борту не дозволяли зійти на берег. Їх мали випустити лише після того, як європейські країни погодяться їх прийняти.

Міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіни заявив у середу, що дозволить зійти на берег 116 мігрантам, оскільки Німеччина, Португалія, Франція, Люксембург і Ірландія погодилися прийняти більшість із них. Він сказав, що декого з мігрантів розмістять у себе італійські єпископи.

Нагадаємо, уряд Італії веде жорстку антиміграційну політику. У липні Італія підвищила штрафи для неурядових організацій, які рятують мігрантів у Середземному морі.

Тепер кораблям НУО, які привезуть мігрантів в італійський порт без дозволу влади, може загрожувати штраф до 1 мільйона євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.