Зарплати у Британії зростають найшвидшими темпами за 11 років

Вівторок, 13 серпня 2019, 13:03

Офіційні дані показують, що зарплата у Британії зростає найшвидшими темпами, відколи світова фінансова криза вибухнула понад десять років тому.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Associated Press.

Управління національної статистики заявляє, що середній заробіток на тиждень був на 3,9% більшим у другому квартарі 2019 року порівняно з аналогічним періодом роком раніше і досяг 538 фунтів стерлінгів (близько 650 доларів).

Це найвищий темп зростання за 11 років, і аналітики кажуть, що це підриває потребу зниження ставок Банком Англії.

Нещодавно посилилися спекуляції про те, що банк може знизити свою основну процентну ставку з нинішніх 0,75% на тлі невизначеності щодо виходу Британії з Європейського союзу, яка впливає на об'єм виробництва. 

Читайте також
Стурбовані британці запасають їжу в очікуванні Brexit

Минулого тижня статистичне управління заявило, що британська економіка зменшилась у другому кварталі на 0,2% значною мірою через проблеми, пов'язані з Brexit. Це найгірший показник з 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.