9-річна дівчинка судиться з берлінським хором хлопчиків через гендерну упередженість

Четвер, 15 серпня 2019, 12:27

9-річна дівчинка судиться з берлінським хором хлопчиків, який має багатовікову історію, стверджуючи, що її спробу приєднатися до хору було відхилено тільки через її стать.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Державний кафедральний хор є одним з найвідоміших хорів хлопчиків у Німеччині, він був заснований в 1465 році Фрідріхом II Бранденбурзьким. За 554 роки свого існування він не прийняв до своїх лав жодної дівчинки.

Дівчинка, чия особа не розкривається, прослуховувалася в хорі у березні, однак її кандидатуру відхилили.

У хорі стверджують, що стать дівчинки не була головною причиною відмови, і якби вона проявила екстраординарний талант і мотивацію, "якби її голос відповідав бажаним звуковим характеристикам хору хлопчиків", то її прийняли б.

Читайте також
Меркель проти заміни слів гімну на гендерно нейтральні

Хор також висловив сумнів, що зміг би працювати з батьками дівчинки.

Мати дівчинки, яка подала скаргу від імені дочки, стверджує, що відмова хору як установи, що фінансується державним коштом, є дискримінаційною і  "неприпустимим чином " і порушує її право на рівні можливості.

Адвокат дівчинки сказала, що її клієнтка, яка до цього співала в різних дитячих хорах, звернулася в берлінський хор в 2016 і 2018 роках і була відхилена обидва рази без прослуховування.

Берлінський адміністративний суд має винести рішення у цій справі у п’ятницю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua