Німеччина спростила надання громадянства нащадкам жертв нацизму

П'ятниця, 30 серпня 2019, 17:09

Німецький уряд від п’ятниці спростив правила для отримання громадянства нащадками людей, які втекли з нацистської Німеччини.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Німеччина повинна понести "свою історичну відповідальність щодо постраждалих", заявив міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеєгофер.

Хоча в Німеччині вже є правила, що дозволяють нащадкам переслідуваних євреїв отримати громадянство, два декрети, що вступили в силу в п'ятницю, закрили кілька прогалин.

Родичі людей, які покинули нацистську Німеччину до того, як їх громадянство було відкликане режимом, тепер можуть повернути його відповідно до нового декрету.

Читайте також
Чехія спрощує надання громадянства нащадкам емігрантів

Люди, які раніше не отримали б німецького громадянства, тому що їх батько був іноземцем і чия мати втратила своє німецьке громадянство при нацистах, тепер також можуть скористатися новими правилами.

Труднощі окремих осіб із використанням підстав родоводу для отримання громадянства опинилися в центрі уваги частково через різке зростання числа заяв від британців, що посилаються на переслідування нацистами їх предків і намагаються отримати німецький паспорт на тлі виходу Британії з ЄС

За даними МВС, з 43 таких заявок в 2015 році їх число зросло до 1506 в 2018 році.

Зеєгофер сказав, що ті, чиї клопотання були відхилені, тепер зможуть претендувати на громадянство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua