Чоловік, що звинуватив главу МЗС Бельгії у корупції, поскаржився на погрози розправи

Понеділок, 30 вересня 2019, 14:51

Ніколя Улленс де Шотен, який звинуватив главу МЗС Бельгії і майбутнього єврокомісара Дідьє Рейндерса у корупції, заявив у поліцію про погрози своєму життю.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RTBF.

Заявник стверджує, що він отримував ці погрози, працюючи в органах державної безпеки і розслідуючи справи про корупцію і відмивання грошей.

У квітні Ніколя Улленс де Шотен звинуватив міністра в корупції і відмиванні грошей, але його скарга була відхилена брюссельським прокурором кілька днів тому.

Адвокат чоловіка пояснив, що його клієнт, "вичерпавши всі можливості в службовій ієрархії і Комітеті R, який контролює державну безпеку, звернувся до поліції в квітні, і прокуратура Брюсселя відкрила справу, яку, на наш превеликий подив, кілька днів тому закрили".

Читайте також
Главу МЗС Бельгії і майбутнього єврокомісара запідозрили в корупції

"Ми надали прокурору документи, щоб довести і продемонструвати слова пана Улленса, який є інформатором і працював протягом одинадцяти років у державній безпеці. У зв'язку з цим пан Улленс доручив мені подати скаргу федеральному прокурору на людей, які переслідували його, погрожували йому смертю в поліції або в контрольному комітеті R, а також на пана Рейндерса в цій справі про корупцію і відмивання грошей" – сказав він.

У своїй скарзі колишній агент розвідки заявляє, зокрема, що він "дуже швидко зіткнувся з реальним переслідуванням з боку оточення міністра Рейндерса з метою припинити розслідування".

На даному етапі федеральна прокуратура має намір розглянути скаргу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.