Туск перед виборами закликав британців не здаватися у спробах зупинити Brexit

Четвер, 14 листопада 2019, 13:14

Президент Європейської ради Дональд Туск закликав британських виборців не здаватися щодо припинення Brexit.

Про це він сказав під час виступу у Брюсселі на церемонії відкриття навчального року в Коледжі Європи, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Sky News.

Туск сказав, що хоче "сказати  дещо, що я не наважився б сказати кілька місяців тому, оскільки мене могли б звільнити за те, що я був занадто відвертим".

Читайте також
Видавці британського словника Коллінза додали список слів, що виникли за роки Brexit

Він заявив, що Британія після Brexit стане "аутсайдером, другорядним гравцем" і що Brexit, ймовірно, ознаменує "реальний кінець Британської імперії".

"Вибори у Британії відбудуться за місяць. Чи можна все ще повернути? Ганна Арендт (відомий політолог-теоретик. - Ред.) вчила, що речі стають незворотніми лише тоді, коли люди починають так думати. Отже, єдині слова, які сьогодні приходять мені в голову, просто: не здавайтеся", - сказав Туск.

Він висловив впевненість, що тільки як частина об'єднаної Європи Британія може відігравати глобальну роль.

"Тільки разом ми можемо протистояти, без будь-яких комплексів, найбільшим державам цього світу. Насправді я можу сказати те саме про Німеччину чи Францію. І світ це знає", - сказав Туск.

Як відомо, 1 грудня завершуються повноваження Туска на посаді президента Європейської ради, його місце посяде бельгієць Шарль Мішель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.