Сальвіні заявив, що бойкотуватиме Nutella, тому що вона недостатньо італійська

П'ятниця, 6 грудня 2019, 13:33

Лідер італійської правої партії "Ліга" і колишній глава МВС Маттео Сальвіні заявив, що бойкотуватиме горіхову пасту Nutella, оскільки її інгредієнти не є на 100 відсотків італійськими.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на DPA.

"Я змінився, бо виявив, що Nutella використовує турецький фундук, і я вважаю за краще допомагати компаніям, які використовують італійські продукти", - сказав Сальвіні на мітингу в четвер увечері.

"Я вважаю за краще їсти італійське і допомогти італійським фермерам", - додав він.

Сальвіні любить оприлюднювати свої харчові звички у соціальних мережах, Nutella часто фігурувала серед фотографій на його сторінках у Twitter та Facebook.

Виробник Nutella Ferrero - найбільший у світі покупець фундука. Виробництво лісового горіха в Італії не може повністю забезпечити потреби компанії.

Так само італійські виробники макаронних виробів не всі використовують італійську пшеницю, оскільки Італія не вирощує її достатньо.

Партія "Ліга", яка використовує девіз "Італійці перші", лідирує в опитуваннях громадської думки і має підтримку 32% виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.